sobota, 13 sierpnia 2011

1.Notka zapoznawcza

No tak... witajcie na moim blogu. Musicie wiedzieć kim jest ta osoba, której chciało się go założyć. No więc... mój nick w grze to Shadia. Imienia znać nie musicie... Mam lvl 10 (i dość opornie idzie mi wbijanie 11, chociaż ostatnio trochę przyspieszyło). Zakładam, że znacie już tę grę (jak coś to nie jest blog dla początkujących. Jeśli jakiś nowicjusz to czyta, to specjalnie dla zaczynających grę mam inny blog: msp-shadia.blog.onet.pl).
No więc... co mogę o sobie powiedzieć? Obsesyjnie kocham słuchać muzyki heavy/thrash/power/speed/groove metalowej. Moim hobby (oprócz słuchania muzyki xD) jest rysowanie. Rysuję od małego brzdąca i dobrze mi to idzie (sami oceńcie - miałam wyróżnienie honorowe na plenerze, gdzie zjeżdżali się ludzie z całego województwa). I co tu jeszcze... a tak! Za niedługo będę się uczyć grać na gitarze (mam nawet 1 cel - wkurzyć sąsiadów. No co? Sami są wkurzający). Jestem śpiochem (chociaż to głównie w wakacje).
Chcecie zobaczyć moje zdjęcie z MSP? Jeśli nie to po prostu nie oglądajcie obrazka pod tym tekstem.
Voila! Napis dodany w paincie^^. Jakoś tak lubię to pismo. Jest takie... fajne. 
Czat:
No więc.... jak widzicie na blogu jest też czat. Jego zasady podam kiedy indziej teraz chcę was prosić tylko o jedną rzecz: Nie proście mnie o zrobienie was memberem, modem, a tym bardziej adminem. Adminów jest dwójka (ja i moja siostra - mamy w domu 2 kompy), mody sama wybieram. A memberzy? No, wystarczy, że was będę na czacie rozpoznawała i wam dam (tzn. że będę was jako tako znała z MSP).
***
To tyle. Nie chcę już przynudzać. Zapraszam także na:
*www.msp-shadia.blog.onet.pl (blog dla początkujących)
*msp-shadia-czat.blogspot.com (czat na którym odbywają się spotkania zespołu STORM. Ostatnio nam się nie chce. Czym jest STORM? Napiszę kiedy indziej)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz